Aktualności

Dwudniowa konferencja (16-17 listopada) została zorganizowana w ramach projektu  International Master’s Degree in multiMedia – technology, design, management. Projekt jest realizowany przez zespół pracowników z uczelni polskich i norweskich: Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, Akademii Sztuk Pięknych, NTNU Trondhaim oraz IP Management Poland.

Artyści i inżynierowie, prawnicy i przedsiębiorcy, specjaliści od multimediów, eksperci z Doliny Krzemowiej i z Norwegii – międzynarodowy zespół tworzy unikatowy program studiów magisterskich, powstających pod kierunkiem Instytutu Radioelektroniki PW. Wykłady, warsztaty i ćwiczenia będą prowadzone w języku angielskim i połączą technologię, sztukę i zarządzanie (w szczególności własnością intelektualną).

W lipcu 2015 roku odbyło się seminarium w ramach mM Road Show Projektu „International Master’s Degree in multiMEDIA – technology, design, management” finansowanego ze środków funduszy norweskich i funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych.

W dniach 16-17 listopada 2015 roku odbyła się konferencja MTDM. Wydarzenie zorganizowane było w ramach projektu  International Master’s Degree in multiMedia – technology, design, management. Projekt jest realizowany przez zespół pracowników z uczelni polskich i norweskich: Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, Akademii Sztuk Pięknych oraz NTNU Trondhaim.

W dniach od 21 czerwca do 29 czerwca 2014 r. przedstawiciele zespołu projektowego gościli w Norwegian University of Science and Technology (NTNU) w Trondheim.