Trondheim – Study tour

W dniach od 21 czerwca do 29 czerwca 2014 r. przedstawiciele zespołu projektowego gościli w Norwegian University of Science and Technology (NTNU) w Trondheim. W programie wizyty znalazły się: zapoznanie się zespołami NTNU i wizyty w laboratoriach (Instytut Elektroniki i Telekomunikacji, Instytut Filmowy i Sztuk Multimedialnych, Instytut Muzyki – zespół Technologii Muzyki, Laboratorium Multimediów, Laboratorium SenseLab, Auralab), wizyty studialne m. in. w Filharmonii Miejskiej w Trondheim, Muzeum instrumentów muzycznych, na Wydziale Architektury i Sztuki. Drugim elementem było zapoznanie się z kulturą i przyrodą Norwegii, m. in. z zabytkami okręgu Trondheim, górniczym miastem Roros, miastem Oppdal, fiordami.